MFR-12FRF52-7R5
MFR.Part #
MFR-12FRF52-7R5
JLCPCB Part #
C1749726
Description
-55℃~+155℃ 167mW 7.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS