MFR-12FRF52-7R15
MFR.Part #
MFR-12FRF52-7R15
JLCPCB Part #
C1749764
Description
-55℃~+155℃ 167mW 7.15Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS