MFR-12FRF52-6R65
MFR.Part #
MFR-12FRF52-6R65
JLCPCB Part #
C1749775
Description
-55℃~+155℃ 167mW 6.65Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS