MFR-12FRF52-6K98
MFR.Part #
MFR-12FRF52-6K98
JLCPCB Part #
C3454803
Description
-55℃~+155℃ 167mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS