MFR-12FRF52-62K
MFR.Part #
MFR-12FRF52-62K
JLCPCB Part #
C1742937
Description
-55℃~+155℃ 167mW 62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS