MFR-12FRF52-60R4
MFR.Part #
MFR-12FRF52-60R4
JLCPCB Part #
C3355155
Description
-55℃~+155℃ 167mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS