MFR-12FRF52-60K4
MFR.Part #
MFR-12FRF52-60K4
JLCPCB Part #
C1743653
Description
-55℃~+155℃ 167mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS