MFR-12FRF52-5R9
MFR.Part #
MFR-12FRF52-5R9
JLCPCB Part #
C1749801
Description
-55℃~+155℃ 167mW 5.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS