MFR-12FRF52-52K3
MFR.Part #
MFR-12FRF52-52K3
JLCPCB Part #
C1742995
Description
-55℃~+155℃ 167mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS