MFR-12FRF52-4R53
MFR.Part #
MFR-12FRF52-4R53
JLCPCB Part #
C1747398
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.53Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS