MFR-12FRF52-43K2
MFR.Part #
MFR-12FRF52-43K2
JLCPCB Part #
C1742971
Description
-55℃~+155℃ 167mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS