MFR-12FRF52-3R92
MFR.Part #
MFR-12FRF52-3R92
JLCPCB Part #
C1747401
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.92Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS