MFR-12FRF52-3K65
MFR.Part #
MFR-12FRF52-3K65
JLCPCB Part #
C1743019
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS