MFR-12FRF52-390R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-390R
JLCPCB Part #
C1743043
Description
-55℃~+155℃ 167mW 390Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS