MFR-12FRF52-37R4
MFR.Part #
MFR-12FRF52-37R4
JLCPCB Part #
C1742996
Description
-55℃~+155℃ 167mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS