MFR-12FRF52-357R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-357R
JLCPCB Part #
C3569252
Description
-55℃~+155℃ 167mW 357Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS