MFR-12FRF52-2R55
MFR.Part #
MFR-12FRF52-2R55
JLCPCB Part #
C3389846
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.55Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS