MFR-12FRF52-2K94
MFR.Part #
MFR-12FRF52-2K94
JLCPCB Part #
C1743369
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.94kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS