MFR-12FRF52-2K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-12FRF52-2K2
JLCPCB Part #
C1743234
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS