MFR-12FRF52-28R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-28R
JLCPCB Part #
C1743181
Description
-55℃~+155℃ 167mW 28Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS