MFR-12FRF52-240K
MFR.Part #
MFR-12FRF52-240K
JLCPCB Part #
C1743052
Description
-55℃~+155℃ 167mW 240kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS