MFR-12FRF52-237R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-237R
JLCPCB Part #
C1743073
Description
-55℃~+155℃ 167mW 237Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS