MFR-12FRF52-22K6
MFR.Part #
MFR-12FRF52-22K6
JLCPCB Part #
C1743138
Description
-55℃~+155℃ 167mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS