MFR-12FRF52-1K37
MFR.Part #
MFR-12FRF52-1K37
JLCPCB Part #
C1743187
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS