MFR-12FRF52-18K7
MFR.Part #
MFR-12FRF52-18K7
JLCPCB Part #
C3384264
Description
-55℃~+155℃ 167mW 18.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS