MFR-12FRF52-158R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-158R
JLCPCB Part #
C3555050
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS