MFR-12FRF52-137R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-137R
JLCPCB Part #
C3465602
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS