MFR-12FRF52-124R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-124R
JLCPCB Part #
C1743335
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS