MFR-12FRF52-120K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-12FRF52-120K
JLCPCB Part #
C3576445
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS