MFR-12FRF52-11R3
MFR.Part #
MFR-12FRF52-11R3
JLCPCB Part #
C1743303
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS