MFR-12FRF52-11K
MFR.Part #
MFR-12FRF52-11K
JLCPCB Part #
C3430617
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS