MFR-12FRF52-110R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-110R
JLCPCB Part #
C1743333
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS