MFR-12FRF52-10R7
MFR.Part #
MFR-12FRF52-10R7
JLCPCB Part #
C1743330
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS