MFR-12FRE52-4K99
MFR.Part #
MFR-12FRE52-4K99
JLCPCB Part #
C1743407
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS