MFR-12DTD52-8K06
MFR.Part #
MFR-12DTD52-8K06
JLCPCB Part #
C3459322
Description
-55℃~+155℃ 167mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS