MFR-12DTD52-6K34
MFR.Part #
MFR-12DTD52-6K34
JLCPCB Part #
C3427579
Description
-55℃~+155℃ 167mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS