MFR-12DTD52-69K8
MFR.Part #
MFR-12DTD52-69K8
JLCPCB Part #
C1384117
Description
-55℃~+155℃ 167mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS