MFR-12DTD52-698R
MFR.Part #
MFR-12DTD52-698R
JLCPCB Part #
C1384119
Description
-55℃~+155℃ 167mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS