MFR-12DTD52-4K53
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-12DTD52-4K53
JLCPCB Part #
C3358985
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS