MFR-12DTD52-42K2
MFR.Part #
MFR-12DTD52-42K2
JLCPCB Part #
C1385671
Description
-55℃~+155℃ 167mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS