MFR-12DTD52-37K4
MFR.Part #
MFR-12DTD52-37K4
JLCPCB Part #
C1387739
Description
-55℃~+155℃ 167mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS