MFR-12DTD52-324R
MFR.Part #
MFR-12DTD52-324R
JLCPCB Part #
C3564028
Description
-55℃~+155℃ 167mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS