MFR-12DTD52-2K7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-12DTD52-2K7
JLCPCB Part #
C1385267
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS