MFR-12DTD52-2K4
MFR.Part #
MFR-12DTD52-2K4
JLCPCB Part #
C1385246
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS