MFR-12DTD52-2K26
MFR.Part #
MFR-12DTD52-2K26
JLCPCB Part #
C1385217
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.26kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS