MFR-12DTD52-210R
MFR.Part #
MFR-12DTD52-210R
JLCPCB Part #
C1381965
Description
-55℃~+155℃ 167mW 210Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS