MFR-12DTD52-1K58
MFR.Part #
MFR-12DTD52-1K58
JLCPCB Part #
C3567962
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS