MFR-12DTD52-16K5
MFR.Part #
MFR-12DTD52-16K5
JLCPCB Part #
C1381620
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS