MFR-12DTD52-15K4
MFR.Part #
MFR-12DTD52-15K4
JLCPCB Part #
C1381780
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS