MFR-12DTD52-13K3
MFR.Part #
MFR-12DTD52-13K3
JLCPCB Part #
C1382876
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS